Britney Spears, Mücevherinin Evinden Çalındığını İddia Etti – Hollywood Life


Britney Spears'ınGaleriyi görüntüleResim Kredisi: Getty Images

Britney Spears’ın 26 Mayıs Pazar günü sosyal medyada tüm mücevherlerinin evinden çalındığını açıkladı. “Yani tüm mücevherlerimin çalındığını gerçekten görebiliyorsunuz… şimdi yenisini satın almak zor çünkü kaybolacağından korkuyorum. Bu yüzden ucuz ve sahte alıyorum ama bu zor çünkü bazı parçalarım orijinal olarak benim için yapılmıştı… ve 4 yaşımdan beri giydiğim bebek haçım artık yok… çok ince” dedi 42 yaşındaki şarkıcı. BİR instagram video.

“Zehirli” şarkıcı, tüm çekmeceleri açarak içinde çok az aksesuar bulunan bir mücevher kutusu sergileyerek kanıtlarını belgeledi. “Size göstereceğim, gerçekten tüm mücevherlerim çalındı” dedi. “Hepsi gitti…Bütün mücevherlerim gitti.”

Pop yıldızı ayrıca ayrı bir Instagram gönderisi aracılığıyla iki aylık bir soğuk algınlığının iyileşme sürecinde olduğunu da açıkladı. “İki aydır aptalca bir soğuk algınlığı nedeniyle hastayım…Meksika’dan önce de bu hastalığı geçirmiştim ve burnum çok tıkalı ve burnum tıkalı, berbat. Eve ilk döndüğümde gitti ama dün geri geldi… Z-pak aldım ve geçmesini umuyorum. Sürekli kendimi biraz yorgun hissediyorum, sanki uyumak istiyormuşum gibi ve her şey bulanık” diye ifade etti Amerikalı şarkıcı.

Britney, arka arkaya yaptığı paylaşımların dışında 2 Mayıs’ta stadyumun dışında görüldü. Chateau Marmont oteli Los Angeles İtfaiyesi’nin bildirdiğine göre çıplak ayakla ve bir battaniyeye sarılı olarak görünür yaralanmadaha sonra sözcüleri aracılığıyla “kimsenin nakledilmediğini” doğruladılar bir hastaneye.

“Circus” şarkıcısı daha sonra Instagram’da ayak bileğini burktuğunu doğrulayan bir açıklama yayınladı. “İnsanların bilmesini isterim ki… haber sahtedir!!! Bu zamanda insanların her geçen gün daha da güçlendiğimi anlamalarına saygı duymak isterim!!! Gerçekler berbattır, biri bana yalan söylemeyi öğretebilir mi? Tanrıçalar orada, ben daha yüksek gücüme ulaşıyorum ve dahası, umarım sizler de öylesiniz!!!” dedi Britney. “Dün gece de bileğimi burktum ve sağlık görevlileri yasadışı bir şekilde kapıma geldi. Odama hiç gelmediler ama kendimi tamamen taciz edilmiş hissettim. Boston’a taşınıyorum!!! Barış.”

Source link

Leave a Comment