Mike Tyson, Jake Paul Dövüşünden Haftalar Önce Tıbbi Acil Durumda Acı Çekti – Hollywood Life


Mayk taysınGaleriyi görüntüleResim Kredisi: Getty Images

Mayk taysın bildirildiğine göre bir deneyim yaşadı tıbbi acil durum Miami’den Los Angeles’a giderken. Yeni bir rapora göre, 26 Mayıs Pazar günü, uçakta tıbbi bakıma ihtiyacı olduğunun duyurulmasının ardından sağlık görevlileri 57 yaşındaki boksörle ilgilendi.

Bir görgü tanığı, “Mike uçakta bir tür tıbbi acil durum yaşadı ve sağlık görevlileri uçağa bindi” dedi. Temasta 27 Mayıs Pazartesi günü. “Sağlık görevlileri gelmeden önce, uçakta doktor isteyen bir anons yapıldı; hatta bu mesaj herkesin ekranına bile yansıdı.”

Görgü tanığı, Mike’ın birinci sınıfta oturduğunu ve tüm yolculardan indikten sonra “sağlık görevlilerinin girebilmesi için” “uçakta kalmalarının” istendiğini açıkladı.

“[The flight attendant then] Görgü tanığı, ‘O gerçekten önemli bir yolcu, bu yüzden iyi olduğundan emin olmak istiyoruz’ gibi bir şey söyledi” dedi. “O olduğunu biliyordum ama sadece ‘Mike Tyson’ kelimesini ağzıma aldım ve o da evet anlamında başını salladı.”

Mayk taysın
Getty Images

Sporcunun temsilcileri, medyaya Mike’ın acil durumun ardından “iyi durumda” olduğunu söyledi.

Temsilciler yaptıkları açıklamada, “İnişten 30 dakika önce ülserin alevlenmesi nedeniyle midesi bulandı ve başı döndü” dedi. “Ona yardım etmek için orada bulunan sağlık personeline minnettar.”

Mike’ın sağlık korkusuyla ilgili raporun ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra, Jake Paul yaklaşan dövüşlerinin erteleneceği yönündeki söylentileri sertçe eleştirerek tepki gösterdi.

27 yaşındaki Jake, “Tıklamalar/beğeniler hakkındaki gerçekleri öğrenmeden önce yalan uydurmayı seviyorsunuz”, tweet attı 27 Mayıs’ta şunu eklemeden önce, “Hiçbir şey değişmedi #PaulTyson.”

Mike ve Jake, 20 Temmuz’da Arlington, Teksas’taki AT&T Stadyumu’nda merakla beklenen bir dövüşte kavga edecekler. Savaş, istekli izleyiciler için Netflix’te canlı yayınlanacak.

Aralarında 30 yaş fark bulunan savaşçılar, arbedeyle ilgili kendilerine olan güvenlerini açıkça paylaştılar. Bu ayın başlarında Jake, Mike’ı ringde “sonlandırmak” istediğini söyleyerek dalga geçti.

“Mike’ı seviyorum. Ona son derece saygılıyım. Onunla ringde olmak bir onur. Ama onu bitirmek zorundayım” dedi. Bugün Amerika. “Bu savaş. Aşkta ve savaşta her şey mübahtır. Adamı seviyorum ama iş profesyonel bir kavgaya dönüştüğünde ikimizden birinin ölmesi gerekiyor.”

Bu, Iron Mike’ın 2020’deki kavgasından bu yana dört yıl içindeki ilk dövüşü. Roy Jones Jr.., bölünmüş bir beraberlikle sonuçlandı.Source link

Leave a Comment