Snoop Dogg, Kendrick Lamar ve Drake’i Kavgalarının Ortasında Destekliyor – Hollywood Life


Snoop Dogg ve Kendrick LamarGaleriyi görüntüleResim Kredisi: Getty Images

Snoop Dogg ikisine de sevgiden başka bir şey yok Drake Ve Kendrick Lamar devam eden kavgalarının ortasında. Yeni bir röportaj sırasında 52 yaşındaki Snoop, “Hotline Bling” rapçisi (37) ile “Like That” sanatçısı (36) arasındaki çekişmeye tepki göstererek her ikisini de müzik endüstrisine katkılarından dolayı övdü.

“Bütün bu senaryo hakkında söylemek istediğim tek şey, her ikisine de şarkı sözleri, şarkı yapımı ve yazarlık konusunda çıtayı yükselttikleri için teşekkür etmek istiyorum çünkü yazılar o zamandan beri yükseldi. yüzleşme,” dedi Snoop Bu gece eğlence yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında. “Onlar benim yeğenlerim. Ben bu işin ortasında değilim. Her ikisini de destekliyorum ve bu kişisel bir mesele, benim işim değil.”

“Bırak It Like It’s Hot”un hit yapımcısı şunu ekledi: “Endüstri ve rap oyunu için yaptıklarına bakılırsa, sizi tekrar rap yapmaya zorladılar. Artık mırıldanıp şarkı söyleyerek hile yapamazsın dostum. Bu yüzden hepinize teşekkür ederim.”

Kendrick ve Drake, 2010’ların başından bu yana yıllardır süren bir kavganın ortasındalar. Yakın zamanda Drake’in “Push Ups” ve “Taylor Made Freestyle” adlı diss parçalarını yayınlamasının ardından yeniden alevlendi; ikincisi hakkında yasal işlem başlatıldı. Tupac ShakurParça için son rapçinin sesini taklit etmek amacıyla yapay zekayı kullanan mülk.

Snoop Dogg ve Kendrick Lamar
Getty Images

Snoop yapay zekanın açığa çıkmasına tepki gösterdi instagram Nisan ayında paylaştığı video. Klibe “Ne yaptılar?” diye sorarak başladı.

“Ne zaman? Nasıl? Emin misin? Hepinize iyi geceler,” dedi Snoop videoda. “Neden herkes telefonumu arayıp beni havaya uçuruyor? Ne oluyor? Ne oldu? Neler oluyor? Yatağa geri döneceğim. İyi geceler.”

Drake’in “Push Ups”ı yayınlamasından kısa bir süre sonra Kendrick bu ayın başlarında kendi diss şarkısıyla yanıt verdi: “Coşku.”

Kendrick bir dizede “Seni usta bir manipülatör ve yalancı olarak tanıyorum” diye rap yapıyor. “Ama benim hakkımda yalan söyleme, ben de senin hakkında hiçbir gerçeği söylemeyeceğim.”

Kendrick, şarkısında Tupac’ın “Taylor Made Freestyle”daki sesinin yapay zeka versiyonuna da gönderme yapıyor.

Şarkının başka bir bölümünde “Birisi bana senin bir yüzüğün olduğunu söylemişti, Tanrı aşkına, maaşı ikiye katlamaya hazırım” diye rap yapıyor. “Kanadalı bir zencinin mezarında Pac Turn’u yapmasına izin vermektense bunu yapmayı tercih ederim.”

Source link

Leave a Comment